2016 başlarken

2015 başlarken kendime oldukça kabarık bir liste yaptım ve olabildiğince planlı programlı yaşayarak tüm listeyi hayata geçirmeyi hedefledim.

Ufak tefek aksamalar dışında hemen hemen tüm istediklerimi gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadığım 2015 sonlarında kafamı kurcalayan iki konu kaldı.

Bu konulardan ilki her dişi gibi bitmek tükenmek bilmeyen, dur durak dinlemeyen kilo mücadelesi. Tam olarak yılın başında başladığım noktadayım ancak bu konuda güçlü bir bahanem bulunuyor. Yıl ortası itibariyle başladığım kortizon tedavisi nedeniyle (ki buna sonra değiniriz belki hiç değinmeyiz!) su içsem yarıyor diyelim ve 2016 yılında kilo hedefi yerine hayatı fit yaşama hedefi koyarak devam etmeye and içelim.

İkinci konu blog konusu. Listemde, hem de baş sıralarda yer alıyordu ancak aylardır “neden blog?” sorusunu tam cevaplayamadığım için bir türlü cesaret edip başlayamadım.

İşte şu an, ilk adımı atalım bakalım diyerek balıklama dalışa geçiş anımdır bilginize sunulur.

2016 başlarken’ için 3 yanıt

Add yours

  1. Hadi bu yılkini yapmaya başlayalım artık ❤
    Yılbaşı gibi hissettim, heyecanlandım, ne güzel oldu 🙂 Anca fark ettim yeni yıla az kaldığını. Yani 2019 yılının geldiğinin farkındayım da hep başka konularla ilintili olarak aklımızda ya bu konu. İlk kez heyecanlandım şimdi. Ay kısaca sağ olasın demek istedim 😀 İyi ki dişinle kırma yavrum demiş bu sevgili yazar. Nice yazılara!

  2. ❤️ ne zamandır uzak kaldım yazmaktan ama bugün ben de sizi düşündüm olabilir mi bu kadar tanışmadan bu kadar iletişim 🙏 şahane, evet zaman ayırmaktan vazgeçmemek lazım. Hepimize nice yazılara!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: